Tak się ratuje Park Śląski. Pomocnicy poszukiwani.

Pan Marian Leder całkowicie bezinteresownie odnawia podupadające fragmenty Parku Śląskiego. Tym razem zajmuje się ozdobnymi ścianami w miejscu, gdzie odbywają się targi ogrodnicze.

O jego bezinteresownym zaangażowaniu po raz kolejny już możemy przeczytać na stronie "Ratujmy Park Śląski" (na Facebooku).

"Chcemy was poprosić, abyście spacerując po parku i widząc tę ekipę, podeszli do nich i poklepali po ramionach ze słowami >>dobra robota<<" - proszą administratorzy strony.

Mają oni jeszcze jedną prośbę, ważniejszą: "Po drugie, gdybyście mieli trochę chęci i czasu, pan Marian rekrutuje pomocników".

Park Śląski jest naszym wspólnym dobrem. Pan Marian nie mógł już dłużej patrzeć na postępujący upadek tego wspaniałego fragmentu naszej aglomeracji. Wspaniałą społecznikowską robotę wykonują również administratorzy strony "RPŚ". Dzięki nim wiemy, gdy w Parku coś dzieje się nie tak.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Ratujmy Park Śląski.