AKTUALNOŚCI

"Nad ul. Sokolską za pół godziny burza". Każdy mieszkaniec Katowic już wkrótce będzie miał dostęp do bieżącej mapy smogowej miasta, wraz z prognozą przemieszczania się smogu. System będzie również informował o sytuacji pogodowej w poszczególnych dzielnicach.

Rząd nie przekaże nam rekompensat za podwyżki cen energii. Rekompensaty będą, lecz nie dla ludzi.

Nad niektórymi dzielnicami Katowic przeszła niedawno zadymka. Czy u was też?

Za pomocą laserowego projektora na Spodku wyświetlono napisy. Błyskawiczna akcja policji.

Czy policja chciała sprowokować zamieszki? Wersja organizatorów Marszu dla Klimatu kontra wersja policji i dokumentacja filmowo-fotograficzna.

Nieoczekiwana przyczyna zasłabnięcia 27-letniej Belgijki w Katowicach. Przyczyną był głód.

Gorąco na dzisiejszym marszu ekologicznym w Katowicach. Zatrzymania i demonstracja pod komendą policji. Marsz został przerwany.

Jedne z najbardziej popularnych polskich przekąsek niebezpieczne! Mogą doprowadzić do poranienia narządów wewnętrznych.

Ważne słowa dziś na szczycie klimatycznym ONZ w Katowicach. Zwykli ludzie może i palą tanim węglem w starych piecach, ale to nie oni są winni, że w powietrzu unosi się smog.

Podejrzenie potwornie groźnej zarazy w jednej z katowickich podstawówek i w mikołowskim gimnazjum. Potwierdzone zachorowania w innych miastach.

Ulicami Katowic przejdzie wielki pochód. W wielu miejscach będzie utrudnione bądź niemożliwe przejście. Wiele ulic zostanie też tymczasowo wyłączonych z ruchu.

Kolejny nowoczesny oddział ratunkowy w Katowicach. Będzie m.in. służył tym, którzy ratują nasze życie.