
“Zobacz Jazz” w teatrze Rozbark.
18 lutego 2025“Zobacz Jazz” – taneczno-muzyczne show w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark.
***
Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zaprasza na wyjątkowe widowisko taneczno-muzyczne „Zobacz Jazz” w wykonaniu zespołu Kieleckiego Teatru Tańca. 15 marca, godz. 19.
Spektakl składa się z dwóch choreografii: „Hymn of life” Jean Claude Marignale /Mister Dynamite/ oraz „Golden Ages” Jean Charles Zambo /JoYsS/.
„Hymn of Life” to alegoria współczesnych relacji międzyludzkich, ukazana poprzez taniec modern jazz i jazz rock. Spektakl porusza tematykę odmienności kulturowej i rasowej, obalania granic społecznych, konfliktów pokoleń i potrzeby wolności. Taniec jazzowy staje się uniwersalnym językiem, łączącym ludzi różnych kultur i pokoleń.
„Golden Ages” przenosi widzów do roztańczonego Harlemu lat 20. i 30. XX wieku. W rytm swingu, charlestona i energetycznej muzyki, spektakl oddaje hołd kulturze swing jazzu i jego wpływowi na rozwój takich stylów jak: Charleston, Lindy Hop, Boogie, Rock i wiele innych.
„Zobacz Jazz” to wyjątkowa okazja, by doświadczyć magii tańca i muzyki w jednym spektaklu.
Bilety:
normalny: 30 zł
ulgowy: 20 zł
Czas trwania: 60 minut
Scenografia: Grzegorz Pańtak, Jaśmina Parkita
Kostiumy: Elżbieta Pańtak, Jean Claude Marignale Mister Dynamite, Jean Charles Zambo JoYsS
Opracowanie światła: Grzegorz Pańtak
Wizualizacje: Jaśmina Parkita
***
Zapraszamy was na stronę iboma.media. Tylko ciekawe i ważne treści.
***
Ważny temat:
***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.
Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:
[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.
***
Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.
***