Podróż do Świata Techno.

Podróż do Świata Techno.

14 czerwca 2024 Wyłączono przez administrator

Zbliża się Hard Techno Asylum Festiwal w Jaworznie, wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Od 28 do 30 czerwca zapraszamy na niezapomniane muzyczne doznania!

Podczas festiwalu czekają na was dwie sceny, na których królować będą najwyższej jakości techno i hard techno. Uczestnicy będą mieli okazję odkryć mniej znane, ale równie fascynujące odmiany tej muzyki, poczuć energię dobrze znanych hitów i zanurzyć się w intensywnym brzmieniu hard techno.

Na scenie pojawią się prawdziwe legendy gatunku – artyści, którzy zdefiniowali tę muzykę i wprowadzą was w świat, gdzie liczy się tylko „tu i teraz”.

Organizatorzy festiwalu pozostają wierni swym undergroundowym korzeniom: „Chcemy dzielić się naszą pasją z Wami. W gronie osób, które kochają tę muzykę tak samo jak my, będziemy celebrować każdy moment tej wyjątkowej nocy”.

Ten festiwal to nie tylko muzyka, to także okazja, aby oderwać się od codzienności i poczuć wolność, szczęście oraz jedność z innymi. Dołączcie do wydarzenia i poczujcie wibracje, które połączą was z technorodziną pragnącą pokoju i wzajemnego zrozumienia.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia na Hard Techno Asylum Festiwal!

Hard Techno Asylum Festiwal

28 do 30 czerwca

HARDTECHNO ASYLUM, Jaworzno, Stanisława Lema 1314

Bilety:

https://goingapp.pl/buy-ticket/hardtechno-asylum/jaworzno-czerwiec-2024

Śledź strony wydarzenia:

Na Facebooku

https://www.facebook.com/events/s/hardtechno-asylum-festival-202/1218906242836353/

Na Instagramie

https://www.instagram.com/hardtechno_asylum

 

 

 

Materiał partnera