NOC PEŁNA TECHNO

NOC PEŁNA TECHNO

24 maja 2024 Wyłączono przez administrator

Zanurzcie się w świecie intensywnych brzmień podczas Hard Techno Asylum Festiwal w Jaworznie! Od 28 do 30 czerwca Jaworzno stanie się stolicą techno, goszczącą artystów z całego świata na dwóch elektryzujących scenach.

Przygotujcie się na niezapomniane muzyczne doświadczenia, gdzie techno i hard techno będą królować bez ograniczeń. Na scenach festiwalu pojawią się legendy gatunku, artyści, którzy stworzyli fundamenty tej muzyki. Będziecie mogli zatracić się w rytmach, które sprawią, że poczujecie jedność z innymi uczestnikami – wszyscy razem w jednym pulsującym rytmie.

Organizatorzy, wierni undergroundowym korzeniom, mówią: „Chcemy dzielić się naszą pasją z Wami. Razem z ludźmi, którzy czują to samo, stworzymy niepowtarzalną atmosferę pełną miłości do muzyki.”

To wydarzenie to coś więcej niż festiwal – to podróż do świata, gdzie panuje wolność i radość, gdzie każdy jest zrozumiany i akceptowany. Dołączcie do tego wydarzenia, aby oderwać się od codzienności i zanurzyć się w muzycznej euforii.

Nie przegapcie tej szansy! Dołączcie do nas na Hard Techno Asylum Festiwal i doświadczcie niezapomnianych chwil!

 

Hard Techno Asylum Festiwal

28 do 30 czerwca

HARDTECHNO ASYLUM, Jaworzno, Stanisława Lema 1314

Bilety:

https://goingapp.pl/buy-ticket/hardtechno-asylum/jaworzno-czerwiec-2024

Śledź strony wydarzenia:

Na Facebooku

https://www.facebook.com/events/s/hardtechno-asylum-festival-202/1218906242836353/

Na Instagramie

https://www.instagram.com/hardtechno_asylum