Kolejami Śląskimi na 15. Industriadę.

Kolejami Śląskimi na 15. Industriadę.

29 maja 2024 Wyłączono przez administrator

W sobotę, 1 czerwca 15. edycja święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Jak co roku, na Industriadę będzie można pojechać za darmo pociągami Kolei Śląskich, które przygotowały 2 tys. bezpłatnych biletów. Pula wyczerpała się 27 maja, ale regionalny przewoźnik przygotował także specjalne oferty na podróż z rodziną i bliskimi.

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu wystarczyło zarezerwować swoją podróż na stronie internetowej: industriada.kolejeslaskie.com.

Kupon na bilet i w drogę

– Po dokonaniu rezerwacji, na wskazany adres e-mail pasażer otrzymał unikatowy numer, który w dniu festiwalu należy wymienić na darmowy bilet w kasach biletowych lub u kierownika pociągu Kolei Śląskich. Podróżować można z każdej stacji obsługiwanej przez Koleje Śląskie na terenie województwa śląskiego do każdej stacji, która znajduje się w pobliżu obiektów biorących udział w tegorocznej edycji festiwalu. Bilet uprawnia do podróży tam i z powrotem – mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich i zachęca, aby przed podróżą sprawdzić rozkład jazdy i zapoznać się z regulaminem promocji dostępnym na stronie internetowej organizatora.

11 lat razem

To już 11. edycja Industriady z Kolejami Śląskimi w roli oficjalnego organizatora transportu zbiorowego podczas festiwalu. Dotychczas w trakcie współpracy ze Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, regionalny przewoźnik kolejowy przewiózł ponad 34 tys. entuzjastów przemysłu.

Z rodziną lub z przyjaciółmi

Jubileuszowa 15. edycja Industriady będzie jednocześnie odbywać się w 47 przemysłowych zabytkach na terenie 29 miast województwa śląskiego. Dla uczestników przygotowano ponad 400 wydarzeń. Wybierając się na Industriadę z Kolejami Śląskimi z całą rodziną lub przyjaciółmi najlepiej podróżować bezpłatnie z kuponem. Ale jest też coś dla spóźnialskich. – Korzystając z oferty „Rodzina” osobom podróżującym z dziećmi do 16. roku życia przysługuje 30-proc. ulga. Może z niej skorzystać od dwóch do sześciu osób, w tym maksymalnie dwie osoby dorosłe i minimum jedno dziecko. Od 29 maja do 2 czerwca obowiązuje także oferta specjalna „W grupie raźniej”. To coś dla tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie. Zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet ważny przez 24 godziny w cenie 100 złotych i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi – mówi rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

***

Chodziło o nasze zdrowie i życie: „Czas próby. Część trzecia”.

Po kliknięciu otworzy się strona z filmem. Tam wystarczy kliknąć „odtwórz film”.

 

***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***