Dziś wielki finał.

Dziś wielki finał.

11 lutego 2024 Wyłączono przez administrator

Wczoraj poznaliśmy dwie drużyny, które spotkają się w finałach Intel® Extreme Masters Katowice 2024 w walce o ostateczne zwycięstwo i tytuł mistrzów. Już dziś dowiemy się, kto sięgnie po trofeum i udział w puli nagród wynoszącej 1 000 000 USD, oraz poznamy zwycięzcę turnieju StarCraft II, który poza nagrodą pieniężną 150 000 USD, otrzyma także awans na kolejne wydarzenie na Mistrzostwa ESL Pro Tour podczas Esports World Cup.

Podczas pierwszego meczu, MOUZ zmierzyło się z FaZe Clan. Ekipa NEO była zmotywowana, aby awansować do finałów, wygrywając dwie mapy i tym samym awansując do półfinałów z wynikiem 2:0.

Team Spirit podjęło Team Falcons w drugim półfinale. Od pierwszych rund widoczna była znaczna przewaga TS, którzy ani przez chwilę nie oddali dominacji na żadnej z map i ostatecznie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Po dwóch dniach starć znamy zespoły, które wezmą udział w finalnym pojedynku o trofeum. Dziś, o godzinie 17:00 odbędzie się Wielki Finał: FaZe Clan, zwycięzcy poprzedniej edycji Intel® Grand Slam, przeciwko Team Spirit.

Czy upragnione trofeum podniesie ekipa NEO? Czy może nowymi Mistrzami IEM Katowice zostanie drużyna Team Spirit? Odpowiedź na te pytania poznamy już niedługo.

***

Szokujący temat. Przeczytaj, aby wiedzieć:

In vitro dla par z województwa śląskiego jest jak wódka w PRL.

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby iboma.media

***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Za mat. org. Fot. R. Kazimierczak.