Z Pyrzowic polecimy w nowe miejsca.

Z Pyrzowic polecimy w nowe miejsca.

19 listopada 2023 Wyłączono przez administrator

To kierunki nie tylko dla turystów.

***

Lotnisko Katowice Airport ogłosiło uruchomienie nowych tras lotniczych w sezonie zimowym 2023/2024. Będą to cztery nowe połączenia.

Dzięki nowym trasom, pasażerowie z Katowic będą mogli bezpośrednio dotrzeć do trzech europejskich miast i jednego na Bliskim Wschodzie: Alicante w Hiszpanii, Kopenhagi w Danii, Akaby w Jordanii oraz Brukseli w Belgii (Charleroi).

Te nowe połączenia uruchamiane są nie tylko z myślą o turystach. mają znaczenie dla tych, którzy prowadzą swój biznes lub po prostu pracują za granicą.

Cd. poniżej.

*** *** ***

Polecamy

Szpital sprzedany za złotówkę. A wcześniej dostał prawie 180 mln zł.

katowicedzis.pl/2023/11/szpital-sprzedany-za-zlotowke-a-wczesniej-dostal-prawie-180-mln-zl/

*** *** ***

Spore wrażenie robi cała sieć połączeń z i do Pyrzowic. W sezonie zimowym 2023/2024, Lotnisko Katowice będzie oferowało 67 regularnych i czarterowych tras do 35 krajów, w tym 38 regularnych. To zdecydowany wzrost w porównaniu z poprzednimi latami, świadczący o dynamicznym rozwoju lotniska.

Uruchamianie nowych tras jest częścią szerszej strategii rozwoju Lotniska Katowice Airport. Chodzi nie tylko o zwiększenie liczby dostępnych połączeń, ale również podniesienie jakości obsługi pasażerów i rozwój infrastruktury lotniskowej.

Ekspansja lotnicza Pyrzowic ma również pozytywny wpływ na lokalną gospodarkę. Nowe trasy przyciągną więcej turystów, a przedsiębiorcom ułatwią nawiązywanie wzajemnych kontaktów.

Kierownictwo portu lotniczego podkreśla, że nowe trasy są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz oczekiwania pasażerów. Inicjatywa ta jest też dowodem na to, że lotnisko stale dąży do rozszerzania swojej oferty, by lepiej służyć zarówno mieszkańcom regionu, jak i wszystkim podróżującym.

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby iboma.media

***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Fot. Katowice Airport.