Koleje Śląskie – klucz do mobilności w województwie śląskim. Ciekawa oferta biletowa.

Koleje Śląskie – klucz do mobilności w województwie śląskim. Ciekawa oferta biletowa.

26 kwietnia 2023 Wyłączono przez administrator

Kolej regionalna w województwie śląskim stanowi wspaniałe rozwiązanie dla dużej ilości ludzi przemieszczających się pomiędzy poszczególnymi miastami tego mocno zurbanizowanego regionu. Używanie kolei znacznie przyczynia się do zmniejszenia zatorów i korków na ulicach oraz drogach samochodowych, poprawiając jakość życia mieszkańców. Wybierając Koleje Śląskie, zyskujemy nie tylko szybkość przemieszczania się, ale także komfort podróży oraz możliwość korzystania z różnych biletów sieciowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Koleje Śląskie oferują wiele możliwości

Być może nie wiecie, że Koleje Śląskie oferują możliwość przejazdów na podstawie biletów sieciowych imiennych lub bezimiennych, które uprawniają do nieograniczonej liczby przejazdów w dowolnej relacji pociągami uruchamianymi przez Koleje Śląskie w terminie ważności biletu. Do wyboru mamy bilety:

  1. Silesia 24 – ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu, idealny dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ oraz komunikacją obsługiwaną przez ZTM.
  2. EuroSilesia 24 – również ważny 24 godziny, umożliwiający podróże po kraju morawsko-śląskim w Czechach.
  3. Bilety imienne/bezimienne miesięczne – doskonała oferta dla osób systematycznie odbywających przejazdy pociągami KŚ.

Bilety można nabyć w kasach biletowych KŚ, Centrum Obsługi Pasażera KŚ, u drużyny konduktorskiej w pociągach KŚ oraz w systemie internetowej sprzedaży e-KŚ, e-podróżnik, SkyCash, mPay, Bilkom i KOLEO (z wyjątkami dla niektórych biletów).

Dlaczego zachęcamy do podróżowania Kolejami Śląskimi

Korzystając z oferty Kolei Śląskich, warto zaplanować całodzienną wycieczkę po regionie, podziwiając piękno województwa śląskiego i przemieszczając się bezpiecznym i przyjaznym taborem Kolei Śląskich. Wiosna to doskonały czas, by wyruszyć na tego typu wyprawę i odpocząć w różnych miejscach regionu. Zatem – w drogę!

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media

***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***