Koleje Śląskie wprowadzają w Tychach Metro.

Koleje Śląskie wprowadzają w Tychach Metro.

31 marca 2023 Wyłączono przez administrator

I to nie prima aprilis, tylko innowacyjna propozycja.

Koleje Śląskie z innowacyjną ofertą specjalną w Tychach: Metro za grosze!

Koleje Śląskie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, prezentując nowatorską ofertę specjalną „Metro” na wybranych trasach w Tychach.

Od 1 kwietnia 2023 r., pasażerowie będą mogli skorzystać z biletu jednorazowego za jedyne 1 zł, który pozwoli im podróżować między sąsiadującymi stacjami na trasie Tychy Lodowisko – Tychy Grota Roweckiego – Tychy Aleja Bielska – Tychy Zachodnie – Tychy – Tychy Żwaków. Z takim biletem mają 20 minut na przemieszczenie się między stacjami.

Tanie bilety jednorazowe dostępne będą wyłącznie w dniu wyjazdu, w biletomatach, online oraz w mobilnych kanałach sprzedaży.

W pociągu można je zakupić tylko wtedy, gdy na stacji nie ma biletomatu lub jest nieczynny, bez dodatkowych opłat. Należy jednak pamiętać, że oferta specjalna nie łączy się z innymi promocjami.

Bilet można zwrócić przed jego ważnością, z potrąceniem 10% opłaty odstępnego, zgodnie z regulaminem kanału sprzedaży. Jeśli przyczyną niewykorzystania biletu jest Kolej Śląska, zwrot możliwy jest przez reklamację, bez potrącenia odstępnego.

Bilety częściowo niewykorzystane nie podlegają zwrotowi. Przejście do pociągu innego przewoźnika jest zabronione.

Inspiracją dla tej oferty jest system znany z miast z rozbudowanym metrem, gdzie pasażerowie przemieszczają się głównie między najbliższymi stacjami. Koleje Śląskie testują tę atrakcyjną cenowo propozycję do końca czerwca 2023 r., licząc na entuzjazm podróżnych.
Jeśli pilotażowy program zdobędzie uznanie, Koleje Śląskie rozważą rozszerzenie oferty na inne miasta. To świetna okazja, by przekonać się, jak wygodne i ekonomiczne może być korzystanie z pociągu na krótkich trasach.

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media

***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***