W ciągu krótkiego okresu czasu dwukrotnie usiłował doprowadzić do wypadku.

W ciągu krótkiego okresu czasu dwukrotnie usiłował doprowadzić do wypadku.

26 stycznia 2023 Wyłączono przez administrator

Szokujące zachowanie kierowcy tira. W ciągu krótkiego okresu czasu dwukrotnie usiłował doprowadzić do wypadku. Nagranie nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

***

Na szczęście kierowca samochodu osobowego miał zamontowany rejestrator jazdy. Dzięki temu kierowca samochodu ciężarowego nie może wyprzeć się swego agresywnego zachowania.

Najpierw wjechał na rondo, zajeżdżając drogę kierowcy, który znajdował się na rondzie. Ten na szczęście w porę zatrzymał auto.

Następnie przez krótki czas kierowca tira złośliwie stał na rondzie, blokując przejazd wszystkim innym. Zgodnie z zasadą, że „duży może więcej”. W tym czasie wychylił się z kabiny i wymachiwał w stronę kierowcy auta, któremu zajechał drogę (tego akurat na nagraniu nie widać).

Potem zjechał na wysepkę przy jezdni i gdy kierowca osobówki zaczął go wymijać, znienacka wyjechał na jezdnię. Omal nie doszło do zderzenia.

Nagranie zostało wykonane na drodze krajowej 78 w Tarnowskich Górach. policjanci bez trudu ustalili tożsamość agresywnego i niebezpiecznego kierowcy.

Okazał się nim 56-letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego. Sprawa trafiła do sądu. Policjanci ukarali agresywnego kierowcę 20 punktami karnymi a sąd może wymierzyć mu dodatkowo karę 30 tys. zł grzywny.

Poniżej link do strony policyjnej z nagraniem. Zachowanie kierowcy tira należy określić jako skandaliczne.

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media
***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Na tej stronie zobaczycie nagranie (na dole strony):

https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/352374,Za-agresje-na-drodze-odpowie-przed-sadem.html