Od jutra utrudnienia w ruchu.

Od jutra utrudnienia w ruchu.

4 sierpnia 2022 Wyłączono przez administrator

Najpierw z powodu jednego festiwalu, a potem kolejnego.

***

Najpierw na Muchowcu odbywać się będzie OFF Festival Katowice. Z powodu tej imprezy od 5 do 8 sierpnia nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Z kolei od 10 do 14 sierpnia w Parku Śląskim odbywać się będzie Fest Festival. Tu również liczmy się z utrudnieniami.

Dlatego też od jutra (mniej więcej od południa) zamknięty dla ruchu zostanie fragment ul. Francuskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Lotnisko oraz ul. Trzech Stawów.

Policja apeluje, by ci, którzy w rejon imprezy przyjadą samochodami, nie parkowali ich na ścieżkach rowerowych i w innych miejscach, gdzie tego nie należy czynić.

Przypominamy, że podczas imprez, jakie odbywają się na Muchowcu, zdarza się, iż ludzie usiłujący dojechać jak najbliżej, blokują prawy pas autostrady A4 i drogi dojazdowe.

W związku z Fest Festivalem w Parku Śląskim również pojawią się utrudnienia. Jak informuje katowicka policja: „W związku z wydarzeniem, na terenie Katowic oraz Chorzowa występuje zmiana organizacji ruchu”.

Na razie informuje się o zakazach wjazdu czy parkowania na obszarze samego Parku Śląskiego. Jednak możliwe, że wokół Parku Śląskiego zostaną wprowadzone podobne rozwiązania, co zwykle. Impreza odbywać się ma od 10 do 14 sierpnia.

***

ABSOLUTNA REWELACJA – SPRAWDZILIŚMY

KONOPIE DOSTĘPNE LEGALNIE

WIĘCEJ – KLIKNIJ OBRAZEK

 

***

KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Fot. Przykuta, Wikimedia.