Niebezpieczne incydenty w pobliżu marketu Kaufland w Katowicach.

Niebezpieczne incydenty w pobliżu marketu Kaufland w Katowicach.

11 maja 2022 Wyłącz przez administrator

Ataki na auta i agresja, w wyniku której może dojść do tragedii.

***

Nasz czytelnik przestrzega przed groźnymi sytuacjami, do których dochodzić ma w pobliżu marketu Kaufland na katowickim Brynowie. Twierdzenia czytelnika potwierdza nagrany przez niego film.

Na przesłanym nam nagraniu (fragment – zdjęcie) słychać groźby i wulgaryzmy. Mężczyzna idący po jezdni wykrzykuje je w kierunku kierowcy samochodu.

Nasz czytelnik twierdzi, że pomiędzy 16 a 17 (może też o innych porach) po ulicy biegało więcej agresywnych osób. Atakowały one samochody.

Niektóre samochody były przez tych mężczyzn uderzane. To bardzo niebezpieczna sytuacja.

Po pierwsze, już to, że po jezdni biegają piesi, samo w sobie jest niebezpieczne. Ale to, że atakują oni samochody, to stwarza dodatkowe zagrożenie.

Zaskoczeni bądź przestraszeniu kierowcy mogą przecież powjeżdżać na siebie. Na szczęście o tych nieodpowiedzialnych incydentach powiadomiono policję.

KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Poniżej ważny komunikat na temat: testy koronawirus, wymazy kowid, laboratoria covid.

Gromadzimy dziennikarski materiał na temat następujący: epidemia COVID-19. Inaczej mówiąc: pandemia koronawirusa. Prosimy o kontakt i o relacje a także wspomnienia związane z SARS-CoV-2. Interesuje nas kwarantanna, izolacja, stan epidemii zakazy, lockdown. Jednym słowem całość tematu pod hasłami: koronawirus w Polsce, antygenowy test covid, testy na covid czy test pcr, koronawirus szpitale. Albo też respirator covid.
Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***