Antyszczepionkowiec groził wysadzeniem szkoły podstawowej w Katowicach.

Antyszczepionkowiec groził wysadzeniem szkoły podstawowej w Katowicach.

18 stycznia 2022 Wyłączono przez administrator

O tej bulwersującej sprawie pisze „Gazeta Wyborcza”. Twierdzi ona, że do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 21 w Katowicach-Podlesiu trafił e-mail zawierający groźbę, ale też wulgaryzmy.

Anonimowy autor e-maila miał napisać: „Chyba nie myśleliście, że szczepienie nieletnich ujdzie wam na sucho, w plecaku jednego z uczniów jest zamontowany ładunek wybuchowy, który wybuchnie za 20 minut (…) Zapłacicie k… za segregację sanitarną i dzielenie społeczeństwa NIE DLA TRUCIA POLAKÓW”.

Dyrektorka szkoły natychmiast zawiadomiła policję. Na miejscu zjawiło się dwóch funkcjonariuszy z psem wyszkolonym w odnajdywaniu ładunków wybuchowych.

Bomby nie było w żadnym uczniowskim plecaku. Nie podjęto decyzji o ewakuacji szkoły.

Z części adresowej e-maila wynikało, że trafił on również do wielu innych szkół oraz przedszkoli w całej Polsce. Nie poinformowano na razie, czy autor tej wiadomości elektronicznej został zatrzymany.

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Poniżej ważny komunikat na temat: testy koronawirus, wymazy kowid, laboratoria covid.

Gromadzimy dziennikarski materiał na temat następujący: epidemia COVID-19. Inaczej mówiąc: pandemia koronawirusa. Prosimy o kontakt i o relacje a także wspomnienia związane z SARS-CoV-2. Interesuje nas kwarantanna, izolacja, stan epidemii zakazy, lockdown. Jednym słowem całość tematu pod hasłami: koronawirus w Polsce, antygenowy test covid, testy na covid czy test pcr, koronawirus szpitale. Albo też respirator covid.
Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Jeśli interesuje cię:
Ile trwa kwarantanna?
Jak długo trwa izolacja?
Co to jest koronawirus SARS?
Czy szczepionki na koronawirusa działają?
Ilu ludzi umarło na Covid w Polsce?
Czy jest lek na Covid?
Jak leczyć koronawirusa?
Gdzie zrobić test antygenowy?
Ile kosztuje test pcr?
Gdzie zrobić wymaz?
Czytaj nasze teksty.

***

Fot. Pixabay.