Seniorzy już mogą się szczepić przeciwko grypie.

Seniorzy już mogą się szczepić przeciwko grypie.

13 października 2021 Wyłącz przez administrator

Ale od jutra ruszają też bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla tych, którzy posiadają Katowicką Kartę Mieszkańca.

***

Bezpłatne szczepienia na grypę są organizowane w ramach Katowickich Dni Promocji Zdrowia. Realizowane są w trzech miejscach:

Przychodnia Nr 1 przy ul. Mickiewicza 9, tel.: (32) 605 71 77.

Przychodnia Nr 3 przy ul. PCK 1, tel.: (32) 259 51 36.

Przychodnia Nr 13 przy ul. Ordona 3, tel.: (32) 259 94 91.

Przypomnijmy, że Katowicka Karta Mieszkańca (KKM) daje bardzo wiele korzyści, począwszy od zniżek na miejskich basenach. Jej założenie jest bardzo proste, o czym już pisaliśmy.

Więcej na temat KKM w naszych wcześniejszych publikacjach. Aby odszukać artykuły, w belce wyszukiwania jako słowa kluczowe wpisz jej nazwę.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Za BP UM Katowice. Fot. Pixabay.