Pani Paulina będzie reprezentować Katowice w finale konkursu Miss Polonia.

Pani Paulina będzie reprezentować Katowice w finale konkursu Miss Polonia.

6 października 2021 Wyłącz przez administrator

Prosi, byśmy trzymali za nią kciuki.
Naprawdę na to zasługuje.

***

„Będę reprezentować nasze miasto w finale Miss Polonia 2021, który odbędzie się w pierwszym kwartale 2022 roku i byłoby mi niezmiernie miło, jeśli otrzymałabym od naszych mieszkańców przysłowiowe „trzymane kciuki”” – prosi Paulina Basek.

Poprosiliśmy ją o kilka informacji na swój temat. Przyjaciele mówią na nią Praline.

Ma 21 lat. Mieszka w Bogucicach i czuje się bardzo związana z tą dzielnicą.

Z pochodzenia jest Ślązaczką, co podkreśla.

Jako dziecko, zainspirowana „Ojcem Chrzestnym” i „Misiem”, postanowiła, że gdy dorośnie, zostanę tłumaczem przysięgłym. I twardo zmierza do osiągnięcia tego celu.

Studiuje filologię włoską i angielską na Uniwersytecie Śląskim. Ma już parę swoich pierwszych tłumaczeń za sobą.

Dodatkowo, od 5 lat, pracuje jako modelka. Interesuje się kulturą Włoch, modą, muzyką, architekturą i pięknymi wnętrzami.

Poniżej kilka kolejnych zdjęć pięknej katowiczanki.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***