Kilka dni temu, 13 października, na obrzeżach Tychów odnaleziono zwłoki mężczyzny, którego tożsamości nie udało się dotychczas ustalić.

Kilka dni temu, 13 października, na obrzeżach Tychów odnaleziono zwłoki mężczyzny, którego tożsamości nie udało się dotychczas ustalić.

17 października 2021 Wyłącz przez administrator

Jedynym punktem zaczepienia są tutaj znalezione przy denacie rzeczy osobiste.

***

Ciało znajdowało się na terenie leśnym pomiędzy ulicą Towarową a drogą krajową nr 1 w kierunku Katowic.

Tyska policja: „Denat wygląda na osobę pomiędzy 50. a 60. rokiem życia. Miał około 185 cm wzrostu, 95 kilo wagi, uzębienie pełne, siwiejące włosy i głęboką łysinę czołową.

Nie znaleziono przy nim ani też w pobliżu żadnych dokumentów. Ubrany był w brązową bluzę, niebieskie spodnie jeansowe oraz niebieskie buty”.

Przy zwłokach odnaleziono następujące przedmioty: szarą bluzę polarową i czarny plecak, w którym była latarka, zapalniczka, różaniec, krem do rąk, żel do rąk, sześć sztuk kluczy w pęku, długopis, grzebień, maszynkę do golenia, inhalator, małe opakowanie keczupu oraz odpieczętowaną paczkę sucharów.

Wykonane bezpośrednio po odnalezieniu zwłok badania lekarskie wykluczyły fakt przyczynienia się do śmierci mężczyzny osób trzecich.

Być może ktoś wie o osobie, która w ostatnich dniach zaginęła. Wszelkie informacje prosimy kierować na policję w Tychach. Na zdjęciu: przedmioty znalezione przy zwłokach.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***