Śmiertelny wypadek na trasie Rajdu Śląska.

Śmiertelny wypadek na trasie Rajdu Śląska.

11 września 2021 Wyłącz przez administrator

Po tragicznej śmierci pilotki impreza została przerwana.

***

Tragiczne wieści z trasy Rajdu Śląska. O godz. 11. na odcinku specjalnym w Chybiu (powiat cieszyński) doszło do wypadku załogi nr 40.

W wyniku wypadku śmierć poniosła pilotka. W następstwie tego tragicznego wydarzenia komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu zawodów.

Samochód załogi numer 40 wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Kolejna załoga już po minucie wszczęła procedurę wypadkową.

Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiły się dwa zespoły ratunkowe. Kierowca w szoku został zabrany do szpitala na badania.

Pilotki niestety nie udało się uratować.

Organizatorzy rajdu składają najszczersze kondolencje bliskim zmarłej zawodniczki. W tej podjęli oni decyzję o przerwaniu imprezy.

Wszyscy zgromadzeni na Stadionie Śląskim uczcili pamięć pilotki minutą ciszy.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Fot. Piotr Kowalski.