Podobnie jak wczoraj, także i dziś pod Spodkiem będzie strefa kibica z telebimem, na którym będzie można oglądać dzisiejsze zmagania.

Podobnie jak wczoraj, także i dziś pod Spodkiem będzie strefa kibica z telebimem, na którym będzie można oglądać dzisiejsze zmagania.

19 września 2021 Wyłącz przez administrator

Pomieści ona nawet 900 miłośników siatkówki.
Wstęp tylko dla zaszczepionych.

***

Tymczasem w Alei Gwiazd Siatkówki swoje dłonie odcisnęli kolejni wybitni zawodnicy i osoby zasłużone dla tej dyscypliny sportowej. Wśród nich:

Mistrzowie świata — Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Jakub Kochanowski, Damian Wojtaszek, Grzegorz Łomacz, wicemistrz świata Sebastian Świderski, były trener reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały i prezes PZPS Jacek Kasprzyk.

Prezydent Katowic Marcin Krupa podczas finałów mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn odsłonił pamiątkową tablicę z okazji 50-lecia Spodka. Aż trudno uwierzyć, że ten kultowy budynek ma już pół wieku.

A jednak. Jak przypomniał prezydent miasta:

– W tym roku świętujemy półwiecze jednego z najważniejszych symboli miasta, czyli katowickiego Spodka. Wielokrotnie kibicowaliśmy tu zawodnikom podczas meczów siatkówki. Tegoroczne Mistrzostwa Europy to okazja nie tylko do wielkich sportowych emocji, ale również wspomnień.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Za BP UM Katowice. Fot. także.