Pierwsze dni obowiązywania nowych zasad na rondzie obok katowickiego Spodka.

Pierwsze dni obowiązywania nowych zasad na rondzie obok katowickiego Spodka.

23 września 2021 Wyłącz przez administrator

Nagranie z drona pokazuje jak radzą sobie kierowcy. Większość – chyba całkiem nieźle.
A jak wy oceniacie zmiany?

***

Pani Marta przesłała nam link do filmu z przelotu drona nad rondem im. Gen. Jerzego Ziętka. Czterominutowe nagranie pokazuje, że większość kierowców stara się przestrzegać przepisów.

Choć nie wszyscy. Największym problemem są linie ciągłe, przez niektórych przecinane – czego absolutnie nie powinno się czynić.

Pamiętajmy, że po rondzie obok Spodka jeżdżą nie tylko mieszkańcy Katowic. Czas pokaże czy nowe rozwiązania są wygodniejsze i bardziej bezpieczne od tego, co było.

Film nagrany dronem – poniżej.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***