Mama z trójką dzieci jest psychicznie i fizycznie dręczona przez partnera.

Mama z trójką dzieci jest psychicznie i fizycznie dręczona przez partnera.

23 września 2021 Wyłącz przez administrator

Dzieci również.
Kobieta chce od niego odejść, lecz nie ma gdzie.
Poszukujemy dla niej mieszkania w Katowicach.

***

To nie musi być sytuacja bez wyjścia. Tym bardziej, że mama jest zatrudniona na umowę o pracę a dodatkowo otrzymuje comiesięczne wsparcie, w ramach Programu 500 Plus.

Z prośbą o pomoc w nagłośnieniu sprawy zwróciła się do nas czytelniczka:

„Potrzebne szybko mieszkanie do wynajęcia dla mamy potrzebującej z trójką dzieci. Jedno 15 lat, drugie 3 lata i najmłodsza, 15 miesięcy. Mama chce odejść od partnera ale nie ma gdzie. Partner znęca się psychicznie i fizycznie nad rodziną”.

Mamę stać na opłacanie najmu mieszkania – o ile to oczywiście nie będzie wygórowana suma. Nasza czytelniczka tłumaczy: „Wiadomo, że trzeba dzieciom coś kupić i z czegoś się utrzymać.

O ile to możliwe, najlepiej, by mieszkanie znajdowało się na Koszutce, w Bogucicach lub Dąbrówce Małej. To ze względu na to, że z każdej z tych dzielnic będzie w miarę szybki dojazd do żłobka, przedszkola i szkoły, do których dzieci chodzą.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***