Człowiek wpadł do zbiornika technologicznego na terenie zakładu gospodarki odpadami w Tychach.

Człowiek wpadł do zbiornika technologicznego na terenie zakładu gospodarki odpadami w Tychach.

14 września 2021 Wyłącz przez administrator

Śmiertelny wypadek w Tychach.
***

Do wypadku doszło dziś przed południem przy ul. Lokalnej w Tychach, gdzie mieści się zakład gospodarowania odpadami spółki MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o.

Do zbiornika technologicznego wpadł 33-letni mężczyzna. Na miejsce wypadku wezwano straż pożarną, policję i pogotowie.

Strażacy wydobyli mężczyznę ze zbiornika. Ze względu na jego stan wezwano m.in. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych organizmu ofiary wypadku.

Jego okoliczności badają prokuratura oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Fot. Wikimedia.