To wygląda jak próba samobójcza.

To wygląda jak próba samobójcza.

18 lipca 2021 Wyłącz przez administrator

Mężczyzna czeka aż samochód się zbliży.
Następnie wbiega mu przed maskę.
Tylko sprawność i refleks dwóch kierowców sprawiły, że nie doszło do najgorszego.
Nagranie z minionej soboty z Drogowej Trasy Średnicowej.

***

Otrzymaliśmy nagranie tego niebezpiecznego incydentu do wykorzystania z podpisem: „Uwaga Janusz YouTube”.

Nagranie zostało wykonane na świętochłowickim odcinku DTŚ. Kamerka samochodowa uchwyciła stojącego na pasie awaryjnym mężczyznę.

Widząc zbliżający się samochód mężczyzna odrywa się od bariery energochłonnej i wybiega na jezdnię, by znaleźć się na torze pędzącego auta.

Nie zdążył. Samochód jechał szybciej niż mężczyzna biegł, a przy tym wykonał nagły manewr wymijający.

To mogło doprowadzić do zderzenia z samochodem jadącym pasem bardziej na lewo. Jednak również za kierownicą tamtego auta siedział ktoś, kto umiał w porę zareagować.

Również i tamto auto zjechało częściowo ze swojego pasa ruchu unikając kraksy. Nie doszło do zderzenia z człowiekiem, czy zderzenia się samochodów.

Z komentarzy pod filmem wynika, że pieszy, który doprowadził do niebezpiecznej sytuacji, ostatecznie miał zostać zatrzymany przez policję. Jeśli tak było istotnie, zapewne trafił do szpitala.

Link do nagrania: aby zobaczyć KLIKNIJ

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***