Groźnie na drogach regionu.

Groźnie na drogach regionu.

26 lipca 2021 Wyłącz przez administrator

W ostatnich godzinach doszło do szeregu niebezpiecznych zdarzeń.
Ranni kierowcy i pasażerowie samochodów, motocyklista nie żyje.

***

Trzy wypadki na DTŚ. Wszystkie niegroźne, ale droga w kierunku Katowic jeszcze niedawno była  całkowicie zablokowana.

O godz. 6.53 doszło do wypadku w Mikołowie na tzw. Wiślance. Droga w kierunku Katowic została na pewien czas zablokowana.

W Celinach, w powiecie tarnogórskim, o godz. 17.10 wczoraj zderzyły się samochód osobowy i cysterna. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad 3 godziny.

Również w niedzielę, o godz. 15.41 na dwupasmówce w Kobiórze doszło do wypadku samochodu osobowego. Jedna osoba odniosła obrażenia.

Początkowo pasy w kierunku Katowic były nieprzejezdne. Utrudnienia w ruchu trwały dwie i pół godziny.

Najbardziej tragiczne zdarzenie dnia wczorajszego miało miejsce na tzw. Gierkówce (DK 1) w Romanowie, w powiecie częstochowskim. O godz. 11.12 doszło tam do wypadku motocyklisty.

Niestety, kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. Ze względu na wypadek początkowo ruch w stronę Katowic został całkowicie wstrzymany.

Utrudnienia na drodze trwały do 13.46.

***

Redaktor Naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***