Katowiccy policjanci, uzbrojeni w broń maszynową, dokonali nalotu na klub nocny w Tychach.

Katowiccy policjanci, uzbrojeni w broń maszynową, dokonali nalotu na klub nocny w Tychach.

8 czerwca 2021 Wyłącz przez administrator

Trzem kobietom i jednemu mężczyźnie postawiono zarzuty ułatwiania, organizowania i czerpania korzyści z prostytucji oraz prania brudnych pieniędzy.
Wszyscy zatrzymani są z Zabrza.

***

Podczas tej akcji policjanci z Zespołu Walki z Handlem Ludźmi komendy wojewódzkiej byli wspierani przez kontrterrorystów. Podejrzewa się, że członkowie grupy w sposób nielegalny zarobili 350 tys. zł.

W lokalu, oprócz kobiet, które świadczyły usługi seksualne, policjanci natrafili na ścisłe kierownictwo grupy. W trakcie przeszukań (lokalu oraz miejsc zamieszkania zatrzymanych) znaleziono m.in. narkotyki.

Zatrzymane osoby są w wieku od 23 do 43 lat. Wszystkie były już notowane w związku z czerpaniem korzyści majątkowej z cudzego nierządu.

Policja informuje, że sprawa jest rozwojowa. Nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***