Nie pomogły bardzo liczne kontrole policyjne.

Nie pomogły bardzo liczne kontrole policyjne.

1 maja 2021 Wyłącz przez administrator

Na autostradzie A4 zderzyły się trzy samochody.
Jedna osoba odniosła poważne obrażenia – trafiła do szpitala.
Autostrada była częściowo zablokowana.

Wcześniej doszło do innego poważnego wypadku.

***

Wczoraj w wielu miejscach Katowic i całej naszej aglomeracji policjanci prowadzili intensywne kontrole drogowe.

Poiar ruchu odbywał się naprawdę w bardzo wielu miejscach. Chwilami posterunki policji oddalone były od siebie o kilometr lub dwa.

Wszystko to związane było z majowym weekendem, który się właśnie rozpoczął. Swoje działania drogówka będzie prowadziła przez cały ten okres.

Niestety, nie obyło się bez niebezpiecznych sytuacji na drogach. Do wypadku na autostradzie doszło o godz. 18.25.

Na mysłowickim odcinku autostrady (kierunek – Kraków) zderzyły się trzy samochody. Przez pewien czas autostrada w stronę Krakowa była całkowicie zablokowana, ruch odbywał się jednym pasem.

W piątek rano doszło do jeszcze poważniejszego wypadku. Tuż przed godziną 8.00 na obwodnicy Żor bus zderzył się z ciężarówką (zdjęcia – Śląska Policja).

W wypadku tym dwie osoby zostały ranne. Niestety obrażenia jednej z nich okazały się bardzo ciężkie, zagrażające życiu. Zdjęcia z wypadku poniżej.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***