Nasz czytelnik sfilmował kolejkę oczekujących na możliwość szczepienia w Parku Śląskim.

Nasz czytelnik sfilmował kolejkę oczekujących na możliwość szczepienia w Parku Śląskim.

1 maja 2021 Wyłącz przez administrator

To jakiś żart z ludzi, którzy chcieli się dziś zaszczepić. To, co widzicie, to nie są dwie kolejki, lecz jedna – a na filmie widać jak długa.
***

W sytuacji, gdy miasta czekają na szczepionki do punktów szczepień na swoim terenie, postanowiono przeprowadzić akcję promującą właśnie szczepienia.

Rzecz jasna mowa o szczepieniach przeciw COVID-19. W 16 miastach wojewódzkich ustawione dziś zostały mobilne punkty szczepień (u nas w zasadzie nie w Katowicach – Park Śląski leży na terenie Chorzowa).

Obowiązywała inna zasada niż w punkcie szczepień, gdzie ludzie umawiani są na konkretną godzinę. Tu obowiązywała kolejka.

Ci, którzy pamiętają czasy PRL mogli sobie przypomnieć kolejki po kawę czy pastę do zębów. Albo po zielone pomarańcze z Kuby.

Po prostu brak słów. Autorem jest Pasja 4K. Poniżej film: „Ogromna kolejka do szczepień w Parku Śląskim 1 maja 2021”.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***