Szczepionki dla każdego powyżej 18 roku życia.

Szczepionki dla każdego powyżej 18 roku życia.

20 kwietnia 2021 Wyłącz przez administrator

Premier ma nadzieję na odmrożenie gospodarki już na przełomie maja i czerwca.
Warunek – epidemia musi się cofać.

***

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki oświadczył, że odmrożenie gospodarki jest zależne od tempa szczepień przeciw COVID-19. Powinno ono nastąpić na przełomie maja i czerwca.

Zdaniem władz droga do normalności prowadzi przez zaszczepienie jak największej liczby Polaków.
Zmienione dziś zostały regulacje dotyczące szczepień. W sytuacji ryzyka, że szczepionka może być niewykorzystana, można ją podać każdej osobie mającej więcej niż 18 lat.

W maju ruszą szczepienia w zakładach pracy. Według rządu trwa trend spadkowy zachorowań. Oficjalne statystyki podaję, że w ciągu siedmiu dni średnia nowych zakażeń wyniosła 16 tysięcy. AnnBS

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Fot. Pixabay.