Najsłynniejszy zakręt Drogowej Trasy Średnicowej znowu przypomniał o sobie.

Najsłynniejszy zakręt Drogowej Trasy Średnicowej znowu przypomniał o sobie.

21 kwietnia 2021 Wyłącz przez administrator

Auto leciało niczym torpeda i w dodatku tyłem.
O włos rozminęło się z samochodem, który jechał wolniej.

***

Od czytelnika otrzymaliśmy link do nagrania monitoringu zamontowanego przy słynnym łuku w Rudzie Śląskiej. Chodzi o miejsce dobrze znane wszystkim kierowcom jeżdżącym DTŚ – tam bardzo często dochodzi do wypadków.

Ten był bardzo widowiskowy. I chyba nikt nie może mieć wątpliwości, że kierowca stanowczo przesadził z naciskaniem na pedał gazu.

Zamieszczając nagranie opiekunowie kanału „Autem Szanuję Zasady” skomentowali: „Już dawno nie było z tego miejsca filmów. Myśleliśmy że nagrania otworzyły oczy kierowcom i mają one wpływ na zmniejszenie kolizji i wypadków w tym miejscu.
DTŚ Kolizja 2021-04-17 g. 17:19”.

Nagranie znajdziesz poniżej.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***