Więcej czasu spędzamy w domach, w których musimy dbać o dobrą atmosferę. W polepszeniu jakości powietrza pomogą nam świeczki z wosku pszczelego bez szkodliwych dla zdrowia sztucznych aromatów i ropopochodnych składników!

Więcej czasu spędzamy w domach, w których musimy dbać o dobrą atmosferę. W polepszeniu jakości powietrza pomogą nam świeczki z wosku pszczelego bez szkodliwych dla zdrowia sztucznych aromatów i ropopochodnych składników!

5 marca 2021 Wyłącz przez administrator

Mają unikalny wygląd, piękny miodowo-woskowy zapach oraz zdrowotne właściwości.

Palona świeczka:

  • jonizuje powietrze
  • unieszkodliwia negatywne promieniowanie z urządzeń elektronicznych tj. telewizor, komputer, telefon, itp.
  • łagodzi dolegliwości górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy czy alergii
  • neutralizuje zapach dymu tytoniowego
  • palone wieczorem zapewniają spokojny sen

WOSKOWIJKI:

Ekologiczne woskowijki to ręcznie wykonane opakowania do przechowywania żywności. Są naturalną i bezpieczną alternatywą dla folii spożywczej, aluminiowej oraz jednorazowych woreczków. Używane do pakowania i przechowywania kanapek, pieczywa, warzyw, owoców, nabiału i wędlin oraz zabezpieczenia np. miski z sałatką w środku. Służą do zabezpieczenia większości jedzenia w lodówce i kuchni oraz posiłków zabieranych do pracy i szkoły. Używając woskowijek Twoje jedzenie dłużej zachowuje świeżość i nie jest zarażone na wchłanianie niepotrzebnych substancji z innych opakowań.

Woskowijki EKOpaket są wyjątkowe, ponieważ do ich produkcji nie użyto ani grama sztucznych, chemicznych substancji. Bazą jest organiczna bawełna o najwyższej jakości barwiona wyłącznie roślinnymi barwnikami. Całość jest zabezpieczona woskiem pszczelim i olejem jojoba. Jest to produkt biodegradowalny wielokrotnego użytku w idei ZERO WASTE.

Świece i woskowijki, czyli ekorewelację ze Śląska, znajdziesz klikając tutaj:

To NIE JEST materiał sponsorowany. Propagujemy, gdyż uważamy, że to co śląskie, warto promować.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***