W ostatnim dniu, kiedy jeszcze można odwiedzić kino, te w Katowicach organizują dodatkowe seanse.  Kosmos, Światowid, Rialto zapraszają.

W ostatnim dniu, kiedy jeszcze można odwiedzić kino, te w Katowicach organizują dodatkowe seanse. Kosmos, Światowid, Rialto zapraszają.

19 marca 2021 Wyłącz przez administrator

Zaprezentowane zostaną najważniejsze filmy ostatnich miesięcy. Pierwszy seans o godz. 12.

***

Piątek, 19 marca – to ostatni dzień, w którym można wybrać się do kin przed ich ponownym zamknięciem. Zainteresowanie widzów jest ogromnie, dlatego specjalnie dla nich Kino Światowid, Kino Kosmos i Kinoteatr Rialto przygotowały dodatkowe pokazy, w tym przedpremierowe seanse wyczekanego, nominowanego do tegorocznych Oscarów „Nomadland” Chloe Zhao.

W dzisiejszym kinowym rozkładzie jazdy znajdziemy najważniejsze filmy ostatnich miesięcy, m.in. „Na rauszu”, „Obiecująca. Młoda. Kobieta”, „Sound of Metal” czy „Zabij to i wyjedź z tego miasta”.

Kino Kosmos: „Nomadland” (13.30), „Zabij to i wyjedź z tego miasta” (14.00 – jedyny seans w Katowicach, na który zostały jeszcze bilety), „Obiecująca. Młoda. Kobieta (15.40, seans o 22.00 już całkowicie wyprzedany), „Amonit” (18.00), „Proste rzeczy” (18.15), „Palm Springs” (22.30).

Kino Światowid: „Nomadland” (13.15), „Oto my” (10.15, 14.30), „Jeszcze jest czas” (10.30, 20.15), „Sound of Metal” (15.30), „Każdy ma swoje lato” (16.30), Najlepsze polskie krótkie metraże (18.30).

Kinoteatr Rialto: „Na rauszu” (12.00), „Sound of Metal” (14.45), „Szarlatan” (17.15).

Seanse odbywają się w reżimie sanitarnym. W kinie obowiązuje zachowanie dystansu, zasłanianie nosa i ust maseczką oraz limit 50% miejsc na widowni.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Za Silesia Film. Fot. Wikimedia.