W czerwcu miną cztery lata od kiedy przepadła bez wieści Marzanna Daniela Chabior.

W czerwcu miną cztery lata od kiedy przepadła bez wieści Marzanna Daniela Chabior.

13 marca 2021 Wyłącz przez administrator

Kobieta pochodzi z Dąbrowy Górniczej i ma obecnie 55 lat. Dla rodziny i przyjaciół zaginiona posługuje się imieniem Marzena.

***

Dwa lata temu w lipcu zostały zorganizowane poszukiwania pani Marzanny na terenie Czechowic-Dziedzic, gdyż pojawiło się sporo sygnałów, że kobieta była widywana w tym mieście. Niestety działania te nie odniosły skutku.

Podobne pogłoski dotarły do rodziny jakoby miała przebywać w okolicach dworca kolejowego w Bielsku-Białej. Tam również jej nie znaleziono.

Rodzina nie traci nadziei, że Marzanna żyje a z przyczyn znanych tylko sobie zerwała kontakt z bliskimi. I zaczęła wszystko od nowa.

Ktokolwiek wie coś o losie kobiety widocznej na zdjęciu, proszony jest o kontakt z policją pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Na Marzannę Chabior w rodzinnej Dąbrowie Górniczej czekają matka, siostra oraz córka z rodziną. Bliscy są gotowi zrozumieć, że zaginiona nie chce mieć z nimi kontaktu. Pragną jedynie wiedzieć czy żyje.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***