Rodzina, znajomi i policjanci szukali 80-letniej katowiczanki.  Tymczasem ona tułała się po innym mieście.

Rodzina, znajomi i policjanci szukali 80-letniej katowiczanki. Tymczasem ona tułała się po innym mieście.

26 lutego 2021 Wyłączono przez administrator

Staruszką, robiącą wrażenie zagubionej, zainteresował się przechodzień.

***

Zbyt często musimy pisać o przypadkach znieczulicy oraz obojętności. Dlatego z prawdziwą przyjemnością publikujemy informację taką jak ta.

80-latka z Katowic dotarła do Świętochłowic i tam się nią zainteresował jeden z mieszkańców. Świętochłowiczanina zaniepokoił stan, w jakim znajdowała się wiekowa pani.

Zatelefonował na nr 112 informując, że kobieta prawdopodobnie się zagubiła. Opiekował się nią aż do przyjazdu policjantów.

Okazało się, że leciwa dama to mieszkanka Katowic, która zaginęła. W naszym mieście właśnie jej szukano.

Dzięki przypadkowej osobie, która zainteresowała się sędziwą katowiczanką, tej nic złego się nie stało. Powróciła pod opiekę rodziny.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: [email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***