Pamiętajmy o osobach starszych niepełnosprawnych czy rodzicach z dziećmi w wózkach dziecięcych. Oni też mieszkają w Bytomiu.

Pamiętajmy o osobach starszych niepełnosprawnych czy rodzicach z dziećmi w wózkach dziecięcych. Oni też mieszkają w Bytomiu.

14 lutego 2021 Wyłączono przez administrator

To nie tyle nasz apel, co naszej czytelniczki. Oto (na zdjęciu) sytuacja z ulicy Orzegowskiej 12.

Spadł śnieg. To wiemy wszyscy – wystarczy spojrzeć przez okno.

Tymczasem przez dłuższy czas ten chodnik nie był odśnieżony. Była to uciążliwość dla wszystkich, lecz dla naszej czytelniczki szczególna.

Jest ona osobą niepełnosprawną. Co więcej ma małe dzieci.

Przez pewien czas nie była w stanie przejść po pasach na drugą stronę ulicy, ze względu na zawalone śniegiem chodniki.

Wreszcie odcinek przy wspomnianej posesji odśnieżono. Uczyniono to tak, jak na zdjęciu.

Jak rozumiemy, wkrótce zostanie tu zamontowany szlaban i będzie pobierana opłata. A może jednak całość zostanie odśnieżona prawidłowo?

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: [email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***