Mamy informacje, że widziano mieszkankę Bytomia, która w ubiegłym roku zaginęła – poszukiwana jest przez policję oraz rodzinę.

Mamy informacje, że widziano mieszkankę Bytomia, która w ubiegłym roku zaginęła – poszukiwana jest przez policję oraz rodzinę.

6 lutego 2021 Wyłącz przez administrator

Bytomska policja od niespełna roku prowadzi poszukiwania 60-letniej Wiesławy Rokickiej zamieszkałej przy ulicy Rostka. Zaginiona po raz ostatni widziana była przez domowników i sąsiadów 14 maja 2020 roku.

Od tamtej pory nie skontaktowała się ani z rodziną ani ze znajomymi, nie pobiera też należnych jej świadczeń emerytalnych. Pojawiła się w pewnym momencie nadzieja, że pani Wiesława żyje, gdyż rzekomo widywana była kilkakrotnie w rejonach placu Sikorskiego.

Możliwe, że zaginiona bytomianka ma problemy z pamięcią. To częsta przyczyna zaginięć ludzi.

Dlatego, jeśli ktokolwiek ma informacje o losie Wiesławy Rokickiej, bardzo proszony jest o kontakt z policją pod numerami 112 lub 997.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***