Incydent na os. Paderewskiego w Katowicach.  Jeden z mieszkańców przestrzega przede wszystkim kobiety.  Ale sprawa dotyczy nie tylko pań.

Incydent na os. Paderewskiego w Katowicach. Jeden z mieszkańców przestrzega przede wszystkim kobiety. Ale sprawa dotyczy nie tylko pań.

23 lutego 2021 Wyłącz przez administrator

Pan Dominik swoje ostrzeżenie opublikował w facebookowej grupie Osiedle Paderewskiego – Katowice.

Dziś o 15.40 wsiadał do windy w budynku przy ul. Granicznej 53 C. Zauważył, że z widy wyszła bardzo podenerwowana kobieta.

Miał ją szarpać i zaczepiać mężczyzna w wieku 60-70 lat. Kobieta wsiadła więc do drugiej windy i odjechała.

Pan Dominik wsiadł do windy, w której był wspomniany mężczyzna. Osoba ta zwróciła jego uwagę, ponieważ się dziwnie zachowywała.

Mężczyzna ten był też bez butów. W pewnym momencie dotknął krocza pana Dominika. Ten złapał go za ręce i przytrzymał je do momentu aż winda nie zatrzymała się na piętrze, gdzie zamierzał wysiąść.

Wysiadają puścił dziwnego mężczyznę. Wówczas ten zamachnął się, usiłując go uderzyć.

Pan Dominik uważa, że mężczyzna mógł być chory psychicznie. Opisane fakty na to mogą rzeczywiście wskazywać.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***