Dziś zastępcza komunikacja autobusowa zamiast pociągu z Katowic do Wisły Głębce.  Do autobusów trzeba się przesiąść już w Pszczynie.

Dziś zastępcza komunikacja autobusowa zamiast pociągu z Katowic do Wisły Głębce. Do autobusów trzeba się przesiąść już w Pszczynie.

19 lutego 2021 Wyłącz przez administrator

***

ZKA wprowadzono na odcinku Pszczyna – Wisła Głębce – Pszczyna w związku z modernizacją linii kolejowej Czechowice Dziedzice – Chybie. Utrudnienia potrwają do godz. 19.

Pociągi z Katowic dojeżdżają do Pszczyny. Tam trzeba się przesiąść.

Uruchomiono trzy relacje: ekspresowa Pszczyna – Wisła Głębce, zwykła Pszczyna – Wisła Głębce oraz ekspresowa Pszczyna – Cieszyn.

W kierunku Katowic: ekspresowa Wisłą Głębce – Katowice, zwykła Ustroń – Katowice oraz ekspresowa Cieszyn – Tychy.

Rozkłady jazdy ZKA i miejsca zatrzymywania się autobusów:
KLIKNIJ

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Fot. Koleje Śląskie.