Trening EMS – od stycznia nowy wymiar treningu w Katowicach!

Trening EMS – od stycznia nowy wymiar treningu w Katowicach!

11 stycznia 2021 Wyłączono przez administrator

Trening EMS to innowacyjna i bezpieczna metoda treningowa z wykorzystaniem elektrostymulacji. Bezpieczny EMS trening personalny w butikowych studiach, od stycznia zyska nowy wymiar również w Katowicach. Swoje studio w samym centrum miasta otwiera tam bowiem najdłużej działająca w Polsce sieć EMS – Studio Synergy!

Trening EMS Katowice – wystarczy 20 minut w tygodniu!

Trening EMS Katowice to tak zwany trening 20 minut, gdyż właśnie tyle tygodniowo wystarczy, by dzięki tej najefektywniejszej metodzie treningowej osiągać swoje cele, poprawiając formę i samopoczucie. EMS trening Katowice zyskuje na popularności także w pandemii – to wyjątkowa formuła treningu personalnego, gdyż przy maszynach wzmacniających impulsy mięśniowe przez elektrostymulację przebywają jednocześnie maksymalnie dwie osoby i trener.

„Po długich miesiącach spędzonych w domach, dla wielu osób to jedyna forma aktywności. Dzięki temu, że zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa (trenerzy w maskach i rękawiczkach, ciągła dezynfekcja całej infrastruktury i ćwiczenia bez kontaktu fizycznego ze sprzętem), staliśmy się świetną alternatywą dla zamkniętych siłowni, klubów fitness czy basenów. A krótki czas sprawia, że trening w 20 minut to atrakcyjna opcja dla każdego, niezależnie od wieku czy liczby codziennych obowiązków” – podkreśla Bartłomiej Stanek, CEO sieci Studio Synergy.

Niemiecka moda na EMS trening

Siłownia Katowice czy klub fitness Katowice to ostatnimi czasy nie są jedyne popularne hasła w wyszukiwarkach. Trening EMS to dynamicznie rozwijający się trend, który np. w Niemczech stał się już codziennością. Jak schudnąć, jak zbudować mięśnie w krótkim czasie lub jak wyeliminować ból pleców – ems trening przynosi odpowiedzi między innymi na te pytania i potrzeby.

Trening EMS Katowice? Studio Synergy to największe sieciowe doświadczenie EMS w Polsce, a także najwyższa jakość i standardy bezpieczeństwa. EMS trening Katowice to trening 20 minut w tygodniu, który pozwala skupić się wyłącznie na ćwiczeniach. „Cieszymy się, że właśnie w tak trudnym momencie, gdy pandemia pogarsza stan naszych kręgosłupów i utrudnia utrzymywanie formy czy właściwej wagi, możemy zaproponować katowiczanom alternatywę. To szczególnie istotne, bo przecież ruch i aktywność fizyczna to naturalny sposób również na zwiększenie odporności organizmu. A co do skuteczności samego treningu – zapraszamy, żeby się przekonać!” – mówi Dominika Maciaszek-Rogowska, właściciel i manager operacyjny Studio Synergy Katowice – Śródmieście.

Sprawdź trening EMS za darmo bez zobowiązań! Tylko przez pierwszy miesiąc, Studio Synergy w ramach promocji na otwarcie, oferuje BEZPŁATNE ZAPISY na wprowadzający trening EMS Katowice. Zapisz się klikając TUTAJ

Materiał partnerski.