Tajemniczy obywatel, bądź obywatele, postanowili dopomóc władzom. W licznych punktach Bytomia pojawił się wczoraj jednobrzmiący komunikat. Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia.

Tajemniczy obywatel, bądź obywatele, postanowili dopomóc władzom. W licznych punktach Bytomia pojawił się wczoraj jednobrzmiący komunikat. Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia.

21 stycznia 2021 Wyłącz przez administrator

Po ostatnich opadach śniegu przez Bytom trudno było przebrnąć. Nie wszędzie oczywiście, lecz w wielu miejscach, w tym tych, które mają znaczenie strategiczne (przystanki czy szpital).

Dobrzy, życzliwi ludzie postanowili dopomóc władzom Bytomia w logistycznym uporaniu się z problemem śniegu. W licznych miejscach miasta pojawiła się informacja, że za odśnieżanie tego akurat kawałka chodnika odpowiada gmina.

Prezydentowi Mariuszowi Wołoszowi i jego podwładnym odpowiedzialnym za odśnieżanie dopomogła opatrzność. Przepędziła dziką, syberyjską bestię i podniosła temperaturę powyżej zera.

Panie prezydencie. Zima się jednak nie kończy.

Więcej nawet – polska zima przez całe wieki miała to do siebie, że w jej trakcie było biało, ślisko oraz zimno. Warto o tym pamiętać i albo zadbać o sprawne odśnieżanie miasta, albo o sprawnego szamana.

Zdjęcia poniżej. Nas szczególnie zainteresowały widoczne na jednym z nich schody.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***