Najpiękniejsza Polka – to katowiczanka!

Najpiękniejsza Polka – to katowiczanka!

18 stycznia 2021 Wyłącz przez administrator

Pani Ani gratulujemy zdobycia lauru najpiękniejszej kobiety pomiędzy Odrą a Bugiem, górami a Bałtykiem.

Anna-Maria Jaromin została Miss Polski 2020. Tu – nie bez powodu na koniu i w tej sukni.

***

Pani Ania jest miłośniczką jeździectwa – stąd tutaj na pięknym wierzchowcu. Zamieszczając to zdjęcie na swoim profilu przypomniała, że zwyciężała również w zawodach jeździeckich.

Napisała wtedy: „Jestem w sukni i szarfie, które symbolizują konkurs Miss Polski. 👑 Mam nadzieję, że uda mi się dojść do finału, a gdy już tam będę to dam z siebie 1000% i liczę, że moja ciężka praca, którą włożyłam w przygotowania do tego konkursu zaowocuje zdobyciem tytułu Miss Polski 2020”.

Jak dodała: „Książka, którą trzymam w ręce symbolizuje jeden z moich planów w 100% zależny od tego jak mi pójdzie w finale konkursu Miss Polski, jeśli oczywiście się do niego dostanę. Jeśli uda mi się wygrać to chciałabym napisać książkę 📖 (spokojnie, nie będzie to autobiografia 😅), która pomoże innym dziewczynom wahającym się czy przystąpić do konkursów piękności, aby nie czuły się tak zagubione, jak ja na samym początku mojej przygody”.

I udało się. Pani Ania weszła do finału. Następnie zdobyła koronę najpiękniejszej.

Zaraz za nią uplasowały się panie z Poznania, Łomży, Moszczenicy i Łączy.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Fot. Profil społecznościowy Anny-Marii Jaromin.