Kocimiętka jest w dramatycznej sytuacji. Nasz czytelnik bardzo prosił, byśmy opublikowali apel tego stowarzyszenia. Robi ono świetną robotę – niosąc pomoc bezdomnych i chorym zwierzętom.

Kocimiętka jest w dramatycznej sytuacji. Nasz czytelnik bardzo prosił, byśmy opublikowali apel tego stowarzyszenia. Robi ono świetną robotę – niosąc pomoc bezdomnych i chorym zwierzętom.

22 listopada 2020 Wyłącz przez administrator

Kiedyś pisaliśmy o tym, jak członkowie stowarzyszenia Kocimiętka ratowali kotka, potrąconego przez samochód. Strażnik miejski, który go wtedy znalazł, nie byłby w stanie sam sfinansować leczenia.

Teraz Kocimiętka sama potrzebuje ratunku oraz pomocy:

„Przyjaciele piszemy ten post pełni obaw czy dobrze nas zrozumiecie , ale stoimy pod ścianą. W naszej ponad 5-cio letniej działalności nie było tak żle. Stan naszych finansów jest katastrofalny. Kasa jest pusta. Nic. Zero.
Zbiórki stoją w miejscu, nie mamy możliwości ze względu na pandemię sprzedać naszych gadżetów. Darczyńców jak ja lekarstwo.
Z jednej strony rozumiemy że czasy niepewne, ze ludziom spadły dochody , że boicie się przyszłości, a z drugiej żądacie od nas pomocy. Chcecie żeby zabrać zwierzęta, żeby je leczyć i karmić . Tylko nikt nie mówi nam za co. Koszty usług w gabinetach weterynaryjnych wzrosły. Lekarstwa podrożały. Niektóre lecznice już zawiesiły leczenie naszych podopiecznych do czasu spłacenia faktur. Co więc mamy zrobić? Jeszcze nigdy nie odmówiłyśmy pomocy. Ale teraz sytuacja staje się dramatycznie trudna. Ciężko mam pogodzić się z faktem że życie i zdrowie zwierząt zależy głównie od pieniędzy.
Jeżeli ktoś z Państwa może nas wspomóc finansowo będziemy bardzo wdzięczni.
Bez Waszej pomocy utoniemy…
Nr naszego konta ING BANK ŚLĄSKI 59 1050 1230.1000 0090 3065 1203
PAY PAL.spbzkocimietka@interia.pl”.

Więcej o Kocimiętce na stronie
http://www.kocimietka.com/
i na stronie stowarzyszenia na Facebooku: Stowarzyszenie Kocimiętka

Na zdjęciu: jeden z podopiecznych Kocimiętki. Piękny, lecz ciężko chory – wymagający natychmiastowego leczenia.

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW

***