Halloween z Profesorem Kleksem. Pandemia nie dała mu rady.

Halloween z Profesorem Kleksem. Pandemia nie dała mu rady.

30 października 2020 Wyłącz przez administrator

Profesor został otruty. Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem – interaktywny show online.

Tegoroczne halloween będzie inne niż poprzednie… Nie będzie przebieranych imprez, tematycznych wydarzeń, wielkiego świętowania….

Ale Bajka Pana Kleksa w Katowicach daje w zamian rozrywkę jakiej wcześniej nie było. Niezależnie od miejsca w którym jesteście!

Z dowolnego zakątka Polski będziecie mogli przeżyć fantastyczną przygodę w mroczny halloweenowy wieczór. „Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” to interaktywny show na żywo w internecie dla całej rodziny, nadawany prosto z Bajki Pana Kleksa.

Profesor został otruty… Jaki wpływ na jego dalsze życie będzie miała tajemnicza czarownica – Agnieszka?

Jak będzie wyglądała przyszłość legendarnej szkoły Ambrożego Kleksa? Tego dowiecie się podczas show na żywo! Sami zdecydujecie reakcjami i głosami jak potoczą się losy bajkowych bohaterów i Profesora.

Nie zabraknie także halloweenowego przebierania. Przygotujcie z dziećmi straszne stroje!

W trakcie show będziecie mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie, wrzucając zdjęcia waszych kreacji w komentarzach! Czekają fantastyczne nagrody.

Z powodu pandemii wszystkie zaplanowane imprezy z okazji Halloween niestety nie mogą się odbyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych cudownych gości, imprezę, która miała się odbyć w naszej Bajce na Porcelanowej 23 w Katowicach, przenieśliśmy do sieci.

Interaktywny show online „Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” odbędzie się 31 października o godz. 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku.

Bilet dla całej rodziny kosztuje 19 zł. Po zakupie biletu otrzymacie e-mail z zaproszeniem do grupy, w której odbędzie się halloweenowy show.

Bilety do kupienia na www.bilety.bajkapanakleksa.pl w zakładce „Co jest grane”. Podajemy link: KLINKINJ TUTAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW

***

Ogłoszenie: „Dziś koło godziny 15. pani z 3 dzieci ( jedno małe) zostawiła plecak dziecka w wieku szkolnym.. autobus 296 w stronę Katowic z Brynowa. plecak jest do odbioru u kierowcy”.

***