Nasz czytelnik zbulwersowany tym, co dzieje się w jednym z marketów znanej sieci handlowej w Katowicach. Tym razem nie chodzi o Lidl czy Biedronkę.

Nasz czytelnik zbulwersowany tym, co dzieje się w jednym z marketów znanej sieci handlowej w Katowicach. Tym razem nie chodzi o Lidl czy Biedronkę.

27 września 2020 Wyłącz przez administrator

Dostaliśmy dwa zdjęcia i oba publikujemy. Na jednym z nich widzicie butelkę coca-coli. Na drugim lodówkę, z której została wyjęta.

Po bliższym przyjrzeniu się butelce widać, że wewnątrz pływają kryształki lodu. Nasz czytelnik twierdzi, że w co najmniej kilku pozostałych butelkach napój również zamarzł.

Niby nic a jednak. Ta coca-cola powinna być wycofana ze sprzedaży. Po rozmrożeniu przestaje być napojem gazowany – zauważa czytelnik.

A co na to obsługa sklepu? Nie reaguje na uwagi klientów.

Ta coca-cola po odmrożeniu jest nadal sprzedawana. Ludzie kupują niepełnowartościowy napój, nie widząc tego.

Ta sytuacja ma miejsce w sklepie sieci Auchan przy ul. Ligonia w Katowicach (niedaleko katedry). Nasz czytelnik dlatego przysłał zdjęcie i informację na ten temat, że kierownictwo sklepu i obsługa nie reagują na tę sytuację.

Co najmniej kilka razy klienci informowali, że umieszczona w lodówce (czy lodówkach) coca-cola zamarzła. I nic z tym faktem nie zrobiono.

Niby to drobna sprawa. Pokazuje jednak podejście do klientów.

Jest jeszcze jedna kwestia, którą należy rozważyć. Jeśli w tym sklepie obsługa nieprawidłowo obchodzi się z jednym produktem to może podobnie dzieje się w przypadku pozostałych?

W imieniu zdenerwowanych mieszkańców tej części śródmieścia apelujemy do Auchan o zmianę nastawienia. Nawiasem mówiąc, my również czasami robimy zakupy w tym sklepie. Na szczęście coca-colę omijamy.

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW

***