Przyszły tata z wrażenia zapomniał, którędy wiedzie droga do szpitala. I trudno się dziwić emocjom – jego żona zaczęła rodzić w samochodzie.

Przyszły tata z wrażenia zapomniał, którędy wiedzie droga do szpitala. I trudno się dziwić emocjom – jego żona zaczęła rodzić w samochodzie.

11 września 2020 Wyłącz przez administrator

Ta nietypowa sytuacja miała miejsce kilka dni temu na ul. Chorzowskiej w Katowicach. Do policjantów, którzy właśnie kończyli nocną służbę, podjechał opel insygnia.

Jego kierowca był bardzo rozemocjonowany. Przyczyna jego zachowania wyjaśniła się bardzo szybko.

Wewnątrz znajdowała się kobieta w zaawansowanej ciąży. Mąż wiózł ją na porodówkę, lecz dziecko nie zamierzało czekać aż dojadą do celu.

Mężczyzna był tak przejęty tą sytuacją, że zapomniał, którędy należy jechać do szpitala, gdzie jego żona miała rodzić. Policjanci natychmiast włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne.

Pilotowali parę szczęśliwych przyszłych małżonków do samego szpitala. Tam już w drzwiach personel medyczny czekał na rodzącą.

Katowice wzbogaciły się o kolejnego obywatela. Przyszłym rodzicom z całego serca gratulujemy. Zaś przyszywanej cioci oraz wujkowi życzymy wyłącznie takich interwencji.

Na zdjęciu poniżej: policjanci Julia Gradowska i Łukasz Moskwa, dzięki którym para świeżo upieczonych rodziców w porę dotarła do szpitala. Fot. górne: Wikimedia.

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW

***