Rok szkolny jeszcze się nie zaczął, a już wszyscy nauczyciele oraz ich rodziny trafili na kwarantannę. Dlatego w tej szkole „1 września” opóźni się o kilka dni.
31 sierpnia 2020Nauczycielka Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 w Rudzie Śląskiej jest zakażona koronawirusem. Uczestniczyła ona w konferencji związanej z rozpoczęciem roku szkolnego, w której to konferencji brali udział pozostali nauczyciele tej szkoły.
Dlatego też obecnie całe grono pedagogiczne SPS nr 15 w Rudzie Śląskiej przebywa na kwarantannie. Kwarantanną objęto również rodziny nauczycieli.
Jak poinformowała Grażyna Dziedzic, prezydent Rudy Śląskiej, stacjonarne rozpoczęcie roku szkolnego w SPS nr 15 opóźni się: „Rozpoczęcie stacjonarnej nauki w SPS 15 powinno nastąpić 7 września br., pod warunkiem negatywnych wyników testów”.
***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW
***
Na zdjęciu: zajęcia w SPS nr 15. Fot. szkolne archiwum.



