Duża impreza w Parku Śląskim odwołana.

Duża impreza w Parku Śląskim odwołana.

24 czerwca 2020 Wyłącz przez administrator

Od 13 do 15 sierpnia w Parku Śląskim odbywać się miał Fest Festiwal. Co z biletami, jeśli już ktoś je zakupił?

Organizatorzy informują i wyjaśniają:

„Sami przez bardzo długi czas zastanawialiśmy się, co dalej. Ciągle mieliśmy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i spotkamy się, aby razem bawić się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że ze względu na globalną sytuację epidemiologiczną, ograniczenia nałożone przez władze państw, a także z uwagi na ograniczenia wprowadzone w ruchu granicznym i lotniczym, przekładamy 2. edycję FEST Festivalu na przyszły rok.

Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu, od razu zaczęliśmy przygotowywać kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji.

Przez wiele miesięcy bookowaliśmy artystów z całego świata i wcielaliśmy w życie nawet najbardziej szalone pomysły, mając przy tym sporo dobrej zabawy. I nagle musieliśmy się zatrzymać.

Los letnich festiwali, w tym także naszego, stanął pod znakiem zapytania. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również artystów oraz wszystkich osób pracujących przy festiwalu, jest dla nas najważniejsze. Dlatego w tym roku się nie spotkamy.

Już teraz zapraszamy Was na FEST Festival 2021, który odbędzie się 11-14 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Tym razem będziemy bawić się 4 dni, bez przerwy.

Zachowajcie swoje bilety na kolejny rok! Mamy przygotowaną dla Was specjalną ofertę, którą już teraz możecie znaleźć na stronie: www.festfestival.pl/2020. Jeżeli nie będziecie mogli pojawić się na FEST w nowym terminie, możecie zwrócić swój bilet, kontaktując się z dystrybutorem u którego dokonaliście zakupu.

Najważniejsze info:
Wszystkie bilety zachowują swoją ważność na kolejną edycję,
Karnety 3-dniowe automatycznie staną się karnetami 4-dniowymi na FEST Festival 2021
Posiadacze biletów 1-dniowych oraz weekendowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której w atrakcyjnej cenie, będą mogą je zmienić w karnety 4-dniowe lub weekendowe”. Fot. Fest Festiwa.

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Komunikat redakcji Katowice Dziś.

Zmagamy się z epidemią. To szczególna sytuacja. Zapraszamy do zamieszczania postów w grupie Katowice Dziś, które pomogą wam przetrwać ten trudny czas. Więcej dowiesz się z komunikatu w grupie.

***