Zwierzę w ludzkiej skórze. Strasznie bił i poniżał człowieka. Koledzy wszystko to nagrywali telefonem. Policja ujawniła nagrania a powód ujawnienia bulwersuje.

Zwierzę w ludzkiej skórze. Strasznie bił i poniżał człowieka. Koledzy wszystko to nagrywali telefonem. Policja ujawniła nagrania a powód ujawnienia bulwersuje.

22 maja 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: nasza WWW – Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

To zwierzę chodzi na dwóch nogach i również jest człowiekiem. Co wstyd dla naszego gatunku!

Nagranie (zmontowane dwa) jest niezwykle drastyczne. Mimo to policja postanowiła je ujawnić. Za chwilę wyjaśni się dlaczego.

Zdarzenia, które zostały nagrane komórką, miały miejsce na początku maja w Rudzie Śląskiej. Na obu nagraniach widać najprawdopodobniej ten sam przystanek autobusowy – Bielszowice Szpital.

Chuligan (związany ze środowiskiem pseudokibiców) zaczepił siedzącego na przystanku bezdomnego mężczyznę. Kazał mu klękać przed sobą.

Dzień później go pobił. Pobicie było bardzo brutalne.

Bulwersujące jednak nie jest to, co uczynił chuligan. Tacy ludzie też żyją wśród nas. Trzeba ich wychowywać, a gdy dopuszczą się przestępstw – karać.

Bulwersujące jest coś innego. Jak zauważa policja: „W czasie gdy sprawca okładał 56-letniego bezdomnego, ulicą przejeżdżały samochody, a chodnikiem po drugiej stronie ulicy przechodzili piesi. Nikt jednak nie pomógł bezdomnemu, nikt nie zdecydował się nawet na krótki anonimowy telefon informujący policjantów o zajściu”.

Policjanci ujawnili oba te przestępstwa niejako przy okazji. Namierzyli mężczyznę w postępowaniu dotyczącym pseudokibiców. I wówczas, ku swemu zdziwieniu, w telefonie komórkowym znaleźli dwa nagrania, pełne pogardy i przemocy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty popełnienia dwóch przestępstw. Za uszkodzenie ciała i zmuszenie do określonego zachowania grozi mu pięć lat odsiadki. Na razie objęty jest policyjnym dozorem.

Nagranie możecie obejrzeć klikając w link. ostrzegamy. Jest bardzo drastyczne: KLIKNIJ

***

Komunikat redakcji Katowice Dziś.

Zmagamy się z epidemią. To szczególna sytuacja. Zapraszamy do zamieszczania postów w grupie Katowice Dziś (link powyżej), które pomogą wam przetrwać ten trudny czas. Więcej dowiesz się z komunikatu w grupie.

***

Uwaga. W Katowicach zagubiona została czarna saszetka. Wewnątrz znajdowały się klucze samochodowe.
Możliwe, że do zagubienia doszło na parkingu Silesia City Center, choć nie jest to stuprocentowo pewne.
Dla znalazcy przewidziana została nagroda pieniężna. Kontakt z właścicielem kluczy za pośrednictwem Katowice Dziś.

***