Straszny wypadek w Katowicach. Osoba, potrącona przez pociąg, odniosła tak rozległe obrażenia, że początkowo nie była znana nawet jej płeć.

Straszny wypadek w Katowicach. Osoba, potrącona przez pociąg, odniosła tak rozległe obrażenia, że początkowo nie była znana nawet jej płeć.

22 marca 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Do wypadku doszło dziś rano w rejonie dworca PKP Katowice-Piotrowice. Po kilku godzinach ustalono wreszcie, że ofiarą tego strasznego wypadku jest starszy mężczyzna.

Do tragedii doszło w rejonie przejścia dla pieszych. Jest tam wydzielone miejsce, gdzie można przedostać się na drugą stronę torów – odpowiednio oznakowane.

Możliwe więc, że starszy mężczyzna wszedł na tory nie patrząc czy może bezpiecznie przejść. Został potrącony przez pociąg Kolei Śląskich, jadący z Katowic do Chałupek.

Obrażenia ofiary wypadku były tak poważne, że początkowo nie była znana nawet jej płeć. Obecnie policja ustala tożsamość nieżyjącego człowieka.

Przesłuchiwani są maszynista i ewentualni świadkowie tego strasznego zdarzenia. Przez kilka godzin pociągi jadące z Katowic w kierunku Chałupek, Raciborza czy Wodzisławia Śląskiego, były kierowane drogą okrężną. Jeszcze po godz. 15 nadal występowały opóźnienia.