Młodzież przypomina śpiewająco o tym, abyśmy nie narażali na ryzyko zachorowania siebie oraz najbliższych. Licealiści nagrali teledysk #zostajewdomu. Polecamy.

Młodzież przypomina śpiewająco o tym, abyśmy nie narażali na ryzyko zachorowania siebie oraz najbliższych. Licealiści nagrali teledysk #zostajewdomu. Polecamy.

19 marca 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Licealiści Prywatnego LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej od czasu do czasu „śpiewająco” podejmują ważne bądź aktualne tematy. Tym razem ich występ związany jest z epidemią COVID-19.

– Chciałam zainteresować Państwa projektem zespołu Happy Choir Skłodowska na czele, którego stała Pani Aleksandra Jabłońska-Błokowska – informuje Marysia, jedna z uczennic LO im. M. Curie-Skłodowskiej. – Postanowiliśmy wziąć udział w akcji #zostajewdomu, zwracając uwagę na to jak istotne jest obecnie zdrowie nasze i najbliższych. W jeden dzień udało nam się z własnych domów nagrać na nowo teledysk promujący inicjatywę.

Licealistom pomagali rodzice, rodzeństwo, nauczyciele, absolwenci, którzy dawno skończyli już edukację w naszej szkole. Na sam koniec zaśpiewał dla nich absolwent Kasjan Cieśla – półfinalista tegorocznej edycji The Voice of Poland.

Teledysk dostępny jest na YouTube. Zapraszamy (kliknij w obrazek poniżej):