To działo się naprawdę! Ten potwór gwałcił i molestował dwie dziewczynki. Horror młodziutkich katowiczanek trwał cztery lata!

To działo się naprawdę! Ten potwór gwałcił i molestował dwie dziewczynki. Horror młodziutkich katowiczanek trwał cztery lata!

10 lutego 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Policja katowicka poinformowała o zatrzymaniu 34-letniego mężczyzny. Zatrzymania dokonano po zgłoszeniu od matki dziewczynek. Pedofil jest jej byłym partnerem. Kobieta nabrała podejrzeń, gdy przeczytała SMS-y wysyłane przez niego do jednej z córek.

Pełny komunikat policji:

„Policjanci z wydziału kryminalnego katowickiej komendy zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który jest podejrzany m.in. o zgwałcenie dwóch małoletnich dziewczynek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 15 lat więzienia. Na wniosek prokuratora prowadzącego sprawę sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

O podejrzeniu seksualnego wykorzystywania dwóch dziewczynek katowicką policję zawiadomiła ich matka – była partnerka podejrzanego. Kobieta nabrała podejrzeń po odczytaniu SMS-ów wysłanych przez jej byłego partnera do jednej z córek.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach w toku prowadzonych czynności ustalili, że 34-letni mężczyzna w okresie od 2016 roku do stycznia 2020 roku miał się dopuszczać wielokrotnie aktów pedofilii wobec córek swojej ówczesnej partnerki zamieszkałej w Katowicach. W dniu 6 lutego br. doszło do zatrzymania podejrzanego poza terenem Katowic w jego obecnym miejscu zamieszkania.

Mężczyzna był całkowicie zaskoczony wizytą stróżów prawa. Ponadto policjanci ujawnili w jego mieszkaniu narkotyki w postaci 82 działek dilerskich marihuany.

Zebrany przez katowickich kryminalnych materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu łącznie pięć zarzutów: dwa zarzuty zgwałcenia osoby małoletniej poniżej lat 15 w czynie ciągłym z jednoczesnym znęcaniem się nad ofiarą, dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej w czynie ciągłym oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo w tej sprawie, sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia”.